Ultimate

W sobotę 24 czerwca w Ożarowie Mazowieckim odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski open&women U20 w ultimate. Wzięli w nich udział uczniowie naszej szkoły reprezentując Panthers Junior Wrocław pod okiem trenerów Tomasza Zatonia i Tymona Włodarczyka.

W kategorii women zagrały: Basia Gil (kl. 1a) i Julia Krauze (kl. 3d). Zdobyły wicemistrzostwo Polski i otrzymały nagrodę Spirit of the Game!

Sekcję open reprezentowali: Karol Olszewski, Wiktor Sulej-Michalski (kl. 2c), Damian Rosiak, Jakub Dunecki, Wojtek Szabatowski, Igor Sztejkowski i Hubert Skrzekowski (kl. 3aT), którzy wywalczyli brązowy medal!

Pomimo nocnej podróży, mocnych przeciwników i zmiennej pogody zawodnicy nie poddawali się i zajęli miejsca na podium. Gratulacje!

Z kolei w niedzielę w Warszawie odbyło się zgrupowanie kadry Polski U20, na którym Julia Krauze i Jakub Dunecki razem z zawodnikami z całej Polski przygotowywali się do mistrzostw Europy. Efekty będzie można oglądać już za miesiąc (5-13.08) w słonecznej Padwie. Powodzenia!