Harmonogram dostępności nauczycieli

Prosimy, aby na konsultacje w ramach godzin dostępności umawiać się z nauczycielami przez dziennik librus.

ImięNazwiskoDzieńGodzinaNumer sali
KrzysztofAndrzejewskiŚroda15.05-16.0527
IuliiaArkhangielskaCzwartek7.00-8.008
AnnaBanaszczyk-Susłowicz Środa 8.00-9.00 gabinet PPP
MagdalenaBaranowskaPiątek7.00-8.0031
MagdalenaBarylukPoniedziałek14.15-15.1528
ZofiaBembenekŚroda14.15-15.1523
KatarzynaBłocianŚroda15.05-16.0530
MagdalenaBoberskaCzwartek15.55-16.5535
GrzegorzBogackiPoniedziałek15.05-16.0540
PatrykBożemskiCzwartek15.05-16.0512
MartaBrendel   
AnnaDubielPoniedziałek7.00-8.0039
TomaszFularaPoniedziałek14.15-15.1541
UrszulaGawłowskaPiątek15.05-16.05pokój n-li wf
KamillaGesslerŚroda7.00-8.0032
AgataGołąbekPoniedziałek15.05-16.0513
KatarzynaIgnaszewskaPiątek7.00-8.0010
AnitaJaguckaCzwartek14.15-15.1533
EwaJarmakowiczCzwartek15.05-16.0532
MonikaKawarska-PułaPoniedziałek15.05-16.0523
LeopoldKluzWtorek15.05-16.05pokój n-li wf
EwaKluzPoniedziałek15.05-16.05pokój n-li wf
IzabellaKoncka-BogaszŚroda15.05-16.0544
AgnieszkaKrawczykCzwartek7.00-8.0021
AnnaKsiążekWtorek14.15-15.1546
WiktoriaKubiakPiątek15.05-16.0545
MariuszLechocińskiŚroda14.15-15.15gab. wicedyrektorów
AgnieszkaLejkoPiątek14.15-15.153/1A
BeataLewczukŚroda14.15-15.158
ElżbietaLiszewskaPoniedziałek15.05-16.0511
BożenaMotylewskaPoniedziałek7.00-8.0024
MonikaOraczCzwartek14.15-15.153.1.B
EwaOrleska-RaczkowskaCzwartek14.15-15.1545a
GrzegorzPietruchaPiątek7.00-8.0022
AlicjaPietrzakPiątek15.05-16.05pokój n-li wf
BożenaPochodyłaPiątek15.05-15.3536
NataszaPołosak-JokielWtorek14.15-15.1524
DorotaPytelŚroda7.00-8.0043
MałgorzataRabiejPiątek7.00-8.0044
MariuszRaczkowski-OrleskiPiątek14.15-15.1544a
AleksandraReszkaWtorek7.00-8.003
PiotrRozpędowskiCzwartek7.00-8.0016
JoannaRusiniakPiątek7.00-8.0021
KlaudiaRzewnickaŚroda 7.00-8.0040
MarcinSobusiakCzwartek14.15-15.15pokój n-li wf
EwelinaSojkaPiątek7.00-8.0034
KrzysztofSojkaPiątek7.00-8.0030
BeataSolakWtorek14.15-15.15pokój nauczycielski
AnetaStachuraPiątek7.00-8.003
AgnieszkaStefańczykPiątek14.15-15.153
KamilStielPiątek15.05-16.0532
MałgorzataSuchodolska
MartaSuleja-WysockaPiątek15.05-16.0520
KatarzynaSzajukPiątek7.00-8.0028
KrzysztofSzczepańskiPoniedziałek 15.55-16.55 sekretariat
IzabellaSzwarc   
ZuzannaSzwarczyńskaWtorek7.00-8.0025
JarosławSzydełkoCzwartek15.55-16.55pokój n-li wf
JoannaSzymkowiakPoniedziałek14.15-15.1542
PawełŚliwaPoniedziałek7.00-8.007
NataliaŚwieradWtorek14.15-15.15gabinet PPP
PawełTamaCzwartek15.05-16.0526
AnnaTerejkoPoniedziałek7.00-8.008
MałgorzataTokarekŚroda7.00-8.0037
KrzysztofWocialCzwartek15.05-16.05pokój nauczycielski
TomaszWołochŚroda15.05-16.05pokój n-li wf
TomaszWyżlińskiWtorek15.05-16.0528
TomaszZatońWtorek15.05-16.05pokój n-li wf
DorotaZielińskaŚroda14.15-15.1535
KlaudiaZymPoniedziałek7.00-8.0025