Klasa biologiczno-chemiczna

W ramach „Weekendu z klasą biologiczno-chemiczną” w dniach 9 i 10 maja 2020 roku na szkolnym Facebooku można było obejrzeć materiały prezentujące nasz najbardziej „zielony” profil.

Rozpoczęliśmy od krótkiego filmu prezentującego podstawowe informacje i atuty klasy.

Następnie głos zabrali jej uczniowie. Wielu z nich to tegoroczni absolwenci, a kilkoro było także uczniami klasy biologiczno-chemicznej w Gimnazjum nr 13, z którego się wywodzimy. Znają więc ten profil od 3, a nawet 6 lat!

Jak na uczniów Liceum Kreatywności przystało, chłopaki i dziewczyny z klasy biologiczno-chemicznej 2e nie ograniczyli się do słowa pisanego i zaprezentowali też swoje prace w kategorii „Film”: „Być w biolchemie i nie zwariować” oraz „Uwaga! Ilość miejsc ograniczona”.

Weekend z biolchemem zamknęliśmy akcentem popularnonaukowym. Wspólnie mogliśmy obejrzeć film przedstawiający doświadczenie z badaniem DNA truskawki.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony na portalu Facebook oraz zamieszczanych tam postów z hasztagami: #PoznajmySię #PoznajmySięZS8 #PoznajmySiębiolchem

Zapraszamy również do zakładki „Poznajmy Się” na naszej stronie, gdzie regularnie publikujemy informacje i ciekawostki dotyczące szkoły.