Wiadomości od zawodników frisbee ultimate

Hej! Ostatnio było troche wolnego, jednak my się nie zatrzymujemy. W niedzielę 7 stycznia odbyła się druga kolejka Warszawskiej Ligi Ultimate, na którą wysłaliśmy skład Open, który reprezentowali uczniowie z ZS8: Damian Rosiak, Kuba Dunecki, Wojtek Szabatowski, Igor Sztejkowski, Hubert Skrzekowski z 3at oraz Karol Olszewski i Wiktor Sulej-Michalski z 2c. W składzie zagrali również trenerzy juniorskiej sekcji Panthers Wrocław Ultimate @Tomasz Zatoń i @Michał Dul. Warto zaznaczyć, że pojechaliśmy na zawody jako jedyna drużyna juniorska. 

Panowie mieli okazje do zastosowania dobrze znanych, chociaż mniej używanych zagrywek. Wrócili zmęczeni, zmarznięci, ale usatysfakcjonowani. Cieszą się wolnym poniedziałkiem, który z pewnością wykorzystają na regenerację, a wszystkim tegorocznym maturzystom życzymy powodzenia!