Święto Niepodległości

Dzisiejsze Narodowe Święto Niepodległości uczciliśmy w naszej szkole w środę, wspólnie odśpiewując hymn państwowy i pieśni patriotyczne. Obejrzeliśmy także film przypominający historię utraty i odzyskiwania państwowości przez Rzeczpospolitą. Bardzo dziękujemy za Wasz aktywny udział w szkolnym świętowaniu, a szczególne ukłony kierujemy do osób zaangażowanych w przygotowanie uroczystości: Dominiki Książek, Zuzanny Mochniej, Mateusza Bukały, Emilii Swornowskiej, Natalii Korybut-Woronieckiej, Maksyma Kurysia, Jana Torby oraz całej klasy 2a, a także do Natalii Bober, Katarzyny Święckiej, Weroniki Trawki, Marty Jarosz, Jana Tołściuka z klasy 3k. A wszystkim życzymy radosnego i spokojnego świętowania!