Szanowni Państwo, Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy Oświaty,

Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej najserdeczniejsze podziękowania i życzenia należą się wszystkim, którzy realizują i wspierają dzieło edukacji. Ten dzień jest nie tylko świętem Nauczycieli. To święto całej szkolnej społeczności: wychowawców, pedagogów, pracowników administracji i obsługi. To dzień, w którym Uczniowie, Rodzice i każdy obywatel, może docenić Wasz ogromny wysiłek i wielkie zaangażowanie w pracę na rzecz nauczania a także wychowania młodego pokolenia .

Dyrekcji Zespołu Szkół nr 8, Nauczycielom i Wychowawcom życzymy zadowolenia z pracy, wytrwałości w przekazywaniu wiedzy i motywowaniu do rozwoju, umiejętności odnajdywania w każdej sytuacji magicznego złotego środka, wyznaczania rozsądnych granic i mądrości bezstronnego oceniania. Wiedzcie, że wasza inspirująca pomoc jest nieoceniona w kształtowaniu osobowości, odnajdywaniu pasji i wyborze życiowej ścieżki kolejnych roczników.Bądźcie przyjaciółmi naszych dzieci i młodzieży, bo „tylko przyjaciele budują trwale, mądrze i na lata”.

Wszystkim Pracownikom Oświaty życzymy dużo zdrowia, satysfakcji i radości z wykonywanego zawodu, z codziennego bycia z uczniami i wychowankami, z uczestniczenia w tworzeniu ich przyszłej drogi zawodowej, a także spełnienia marzeń w życiu osobistym.

Rodzicom życzymy cierpliwej wytrwałości w motywowaniu swoich latorośli, natomiast Uczniom niesłabnącej chęci zdobywania wiedzy, pasji i umiejętności.

Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym będą radosne, spokojne, pełne zadowolenia, ale i odpowiedzialności, zwłaszcza w tym czasie trudnych wyzwań, w jakim ostatnio żyjemy.

Z wyrazami szacunku, Rada Rodziców ZS nr 8