20 – lecie Crossover

W czwartkowy wieczór na koncercie rocznicowym zespołu Crossover panowała niesamowicie energetyczna atmosfera. Takiej imprezy nasza szkoła jeszcze nie widziała!

Gorące podziękowania dla naszych absolwentów: Kamila Jacha (użyczenie oświetlenia), Bartka Gruza (akustyk), Pawła Kuflowskiego (obsługa oświetlenia), pana Piotra Gruza (efekty pirotechniczne), a także reszty ekipy technicznej i autorki strony graficznej Malwiny Piotrowskiej. Brawa dla muzyków, wokalistek, a także komitetu organizacyjnego w składzie: pani Magdalena Baranowska, pani Zofia Bembenek, pani Aneta Stachura, pani Katarzyna Szajuk i pani Dyrektor Anna Wyczlińska. Dziękujemy również pani Małgorzacie Rabiej, pani Agnieszce Lejko i panu Jarosławowi Szydełko za wieloletnie wspieranie koncertów Crossover. Na końcu brawa dla szefa całego 20-letniego zamieszania, pana Tomasza Fulary! Jesteście wielcy!!!

Zapraszamy do obejrzenia pięknych zdjęć autorstwa pana Dariusza Goetze, któremu również serdecznie dziękujemy.

« z 2 »