1AT w Avanade

Wizyta w firmie Avanade była niezwykle inspirującym doświadczeniem dla uczniów klasy 1AT.

Podczas spotkania nasi uczniowie mieli okazję dowiedzieć się więcej o możliwościach rozwoju w obszarze programowania. Pracownicy wrocławskiego oddziału Avanade przedstawili różne ścieżki kariery, podkreślając zarazem istotę samodoskonalenia się i ciągłego rozwoju umiejętności. Wartościowe były również ich refleksje na temat szans i wyzwań, jakie napotyka każdy programista.

Niezwykle ważnym elementem spotkania było podkreślenie roli znajomości języków obcych oraz tzw. umiejętności miękkich w pracy zespołowej. Ponadto przekazano im przekonujące argumenty na temat tego, jak te aspekty wpływają na skuteczność pracy programisty oraz jak istotne są w budowaniu udanej kariery.