Otrzęsiny

Jedną z najzabawniejszych, ale i niezwykle dla nas ważnych tradycji szkolnych są Otrzęsiny Klas Pierwszych. W 2017 roku, gdy byliśmy bardzo młodym liceum, przygotowali je nauczyciele. Od kolejnego roku organizatorem otrzęsin są zwycięzcy poprzednich. Do tej pory przygotowały je klasa b – filologiczna i klasa e – biologiczno-chemiczna, a w roku szkolnym 2020/2021 przyjdzie kolej na obecną klasę 1c – matematyczno-fizyczna.

Co w programie? Elementem obowiązkowym jest przebranie (zarówno uczniów, jak i nauczycieli) nawiązujące do wylosowanych wcześniej bajek, filmów czy stylów muzycznych. Do tego mnóstwo zabawy, quizów, tańca i śpiewu, występy na scenie i … Ciekawe, co zaplanuje w październiku klasa 1c 😉

Tak było dotychczas:

« z 3 »