Wybitni członkowie zespołu Crossover

Podczas koncertu jubileuszowego wręczone zostały Złote Płyty wybitnym członkom zespołu Crossover. Otrzymali je Bogdan Skiedrzyński (magister gitary jazzowej, wykładowca gitary jazzowej na uczelni w Zielonej Górze, występował między innymi z Kamilem Bednarkiem i Katarzyną Groniec), Hanna Wyczlińska (ukończyła studia muzyczne w Holandii na wydziale jazzu, w klasie gitary basowej) i Łukasz Rudkiewicz (od 9 lat występuje w zespole Crossover – student Akademii Muzycznej na wydziale jazzu w klasie gitary).
Pan Piotr Gruz otrzymał Złota Płytę „Za serce i trud oddane zespołowi Crossover”. Pan Tomasz Fulara otrzymał specjalna Platynową Płytę.
Na załączonym filmiku możemy posłuchać Hani Wyczlińskiej, która z racji tego, że mieszka i rozwija karierę muzyczną w Holandii, nie mogła osobiście odebrać nagrody. Pozostali laureaci zostali upamiętnieni na zdjęciach umieszczonych w fotorelacji z koncertu.