Sukces naszych uczennic i ucznia w wojewódzkim konkursie ” Wędrówki szlakiem wartości”!
W konkursie literackim laureatami zostali:
W kategorii proza I miejsce zajęła Maja Pawlik z klasy 1D, w kategorii poezja I miejsce zajął Kacper Mularczyk z klasy 4F, II miejsce- Maja Pisula z klasy 4C.
