Safiro Team w Ratuszu

To był ważny dzień dla drużyny DI SAFIRO TEAM, reprezentującej LO XVI na Olimpiadzie Kreatywności. Spotkała się ona z wiceprezydentem Wrocławia panem Maciejem Blujem. Uczniowie opowiedzieli o swoich planach, nowych projektach oraz dotychczasowych osiągnięciach, w tym tegorocznej wygranej w wyzwaniu naukowym. Od dziś pan wiceprezydent stał się honorowym członkiem drużyny Safiro Team. Za przyjaźń i wsparcie otrzymał od niej drużynowego pinsa. 😉

Z rąk pana Bluja drużyna otrzymała z kolei prezent niespodziankę – grę logiczną „Safiros”, która  powstała w 2017 roku w ramach warsztatów 3D Smart Kids, organizowanych przez Miasto Wrocław. To wspaniałe uczucie zobaczyć i dotknąć grę, którą samemu się wymyśliło podczas warsztatów. Jeszcze lepsze, móc w nią z dumą pograć! 😉

Gratulujemy Safirowcom (uczniom LOXVI oraz obecnym i byłym uczniom G13) i życzymy powodzenia w USA! 🙂