Forum Dyskusyjne Młodzieży Wrocławia

9 stycznia uczniowie naszej szkoły byli współgospodarzami kolejnego Forum Dyskusyjnego Młodzieży Wrocławia.Tegorocznego forum odbyło się pod hasłem „Wrocław moją szansą zawodową”. Prowadzącymi debatę była para uczniów z klasy 1 d Katarzyna Kiełbińska i Antoni Kozłowski oraz para uczniów z Technikum nr 13 w Zespole Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych. Przedstawiciele zaproszonych wrocławskich szkół średnich wymieniali poglądy w czterech blokach tematycznych: Trafione wybory zawodowe, Nietrafione wybory edukacyjne, Praca na etacie, Praca na własny rachunek. W każdej z części  młodzież miała możliwość rozmowy z ekspertem, naszymi gośćmi byli:  Jędrzej Rayski – absolwent Technikum nr 13, p. Katarzyna Świętek – Dyrektor Marki firmy Deftrans, Małgorzata Kołodziejczak – specjalista w Banku PKO BP, Bartek Deryło i Bartek Rychlik z Krasnolóda.

Dla wszystkich uczestników forum było to bardzo ciekawe i insiprujące doświadczenie.
Galeria zdjęć