Bezpłatne lekcje matematyki na YouTube dla maturzystów.

Pi-stacja to ponad 600 videolekcji matematyki również z materiałami dla maturzystów. Dzięki nim można na bieżąco realizować program szkolny, powtarzać materiał, utrwalać dotychczasowe tematy i sprawdzać stopień ich opanowania korzystając z interaktywnych ćwiczeń.
Z myślą o uczniach, którzy w najbliższych tygodniach będą poza szkołą zespół Pi-stacji zaplanował darmowe webinary powtórkowe dla maturzystów – poniżej szczegółowy harmonogram:

Maturzyści (poziom podstawowy):

14 kwietnia – https://youtu.be/dFypW-GM5jc

21 kwietnia – https://youtu.be/hBB6ggF_xaU

28 kwietnia – https://youtu.be/Q6gto15I930

30 kwietnia – https://youtu.be/dNGjflwLFEs

Wszystkie spotkania będą zaczynać się o godz. 19.00. Aby wziąć w nich udział nie trzeba się rejestrować, wystarczy punktualnie zjawić się na kanale YouTube.com/PistacjaMatematyka klikając na link wskazany przy wybranym terminie. W trakcie godzinnych spotkań zespół Pi-stacji będzie na żywo rozwiązywać zadania egzaminacyjne sprawiające uczniom najwięcej trudności.

Już teraz więcej „pewniaków egzaminacyjnych” można znaleźć w materiale „Powtórka last minute przed egzaminem” na stronie Pi-stacji. Więcej na fanpage’u projektu – Facebook.com/PistacjaMatematyka

źródło:
https://www.prawo.pl/oswiata/darmowe-wideolekcje-z-matematyki-pi-stacja,498734.html?fbclid=IwAR2WffUu6wnU9_4f7cx1CYHNmPnSayGRHO_j8DqCtYSbqApdK-9ac_4gFMc