Flow Junior

Mamy fantastyczną wiadomość! Nasz nauczyciel wf-u pan Tomasz Zatoń, od kilku lat prowadzi zajęcia dodatkowe, gdzie pokazuje uczniom niszowy sport, jakim jest ultimate frisbee. Dzięki niemu wiele osób odnalazło swoją pasję i właśnie takie osoby stworzyły drużynę KS AZS AWF FLOW JUNIOR, która w ubiegły weekend zdobyła młodzieżowe mistrzostwo Polski!
W jej skład wchodzą uczniowie G13 (Joanna Oremczuk, Aleksandra Czerwonko, Joanna Grzesik, Karolina Senicka, Kamil Grudzień, Mateusz Skorupa) oraz absolwenci G13  i uczniowie LO16 (Natalia Nędzi, Ewa Repelowska, Małgorzata Czaplińska, Zofia Knapik, Zuzanna Brzezińska, Maciej Pająk, Daniel Błach, Paweł Mierzwiński, Maciej Skorupa, Wojciech Pająk, Jacek Grudzień).
Gratulacje!